برضد ستاره سینما بازیگران دی کاپریو لئوناردو دی کاپریو

برضد: ستاره سینما بازیگران دی کاپریو لئوناردو دی کاپریو اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار اجتماعی استانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت تحقق «شهر هوشمند» قدم برمی‌دارد / مقیمی

محمدحسین مقیمی استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران در دیدار از هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (INOTEX ۲۰۱۸)، بر تلاش استانداری جهت تحقق «شهر هوشمند»

استانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت تحقق «شهر هوشمند» قدم برمی‌دارد / مقیمی

مقیمی: استانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت تحقق «شهر هوشمند» قدم برمی دارد

عبارات مهم : ایران

محمدحسین مقیمی استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران در دیدار از هفتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (INOTEX ۲۰۱۸)، بر تلاش استانداری جهت تحقق «شهر هوشمند» تاکید کرد

به گزارش ایلنا، استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران در آخرین روز از نمایشگاه اینوتکس در غرفه استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان حضور یافت و با شرکت ها و بنیان گذاران جوان این شرکت ها به گفتگو پرداخت.

مقیمی به اهمیت این بخش از اقتصاد کشور اشاره کرد و گفت: استانداری خود را موظف می داند تا جهت تسهیل فعالیت استارتاپ هایی که با نوآوری امور پیچیده زندگی را ساده می کنند کارها مورد نیاز را انجام دهد. این جوانان در شرایط فعلی توانسته اند اشتغال ایجاد کنند و تحولاتی را نیز در جامعه رقم بزنند.

استانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت تحقق «شهر هوشمند» قدم برمی‌دارد / مقیمی

وی با اشاره به شعار این نمایشگاه یعنی «شهر هوشمند، زندگی هوشمند» به توانایی هایی که شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت تبدیل شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران به یک شهر هوشمند صورت داده است اشاره کرد و گفت: ما در استانداری تلاش داریم همه دستگاه های اجرایی را جهت تحقق شهر هوشمند کنار هم قرار دهیم تا بتوانند هر یک وظایف خود را به شکل مطلوب انجام دهند.

استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران افزود: ازآنجایی که امروزه نوآوری و فناوری های تازه اهمیت یافته هست. استانداری خود را متعهد می داند با توجه به اولویت شرکت ها و دستگاه هایی مثل پارک های علمی و فناوری و دانشگاه ها کارها مورد نیاز را جهت تسهیل فعالیت آنها انجام دهد.

محمدحسین مقیمی استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران در دیدار از هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (INOTEX ۲۰۱۸)، بر تلاش استانداری جهت تحقق «شهر هوشمند»

هفتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (INOTEX ۲۰۱۸)، بزرگ ترین نمایشگاه تخصصی در حوزه فنّاوری و نوآوری در کشور عزیزمان ایران از ۱۴ تا ۱۶ تیرماه ۱۳۹۷ در محل نمایشگاه های تخصصی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران (بوستان گفتگو) برگزار شد.

واژه های کلیدی: ایران | هوشمند | فناوری | نمایشگاه | زندگی هوشمند | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog