برضد ستاره سینما بازیگران دی کاپریو لئوناردو دی کاپریو

برضد: ستاره سینما بازیگران دی کاپریو لئوناردو دی کاپریو اخبار فرهنگی و هنری

بهای معاملات نفت روز دوشنبه در پی انتظارات جهت زیاد کردن تولید اوپک و متحدانش و شدت یافتن تنش‌های تجاری میان پکن و واشنگتن، کم کردن یافت.

نفت سقوط کرد

نفت سقوط کرد

عبارات مهم : توافق

بهای معاملات نفت روز دوشنبه در پی انتظارات جهت زیاد کردن تولید اوپک و متحدانش و شدت یافتن تنش های تجاری میان پکن و واشنگتن، کم کردن یافت.

به گزارش ایسنا، بهای معاملات آتی نفت برنت با ۳۹ سنت یا ۰.۵ درصد کم کردن نسبت به قیمت نهایی روز جمعه، به ۷۳.۰۵ دلار در هر بشکه رسید.

بهای معاملات آتی وست تگزاس اینترمدیت آمریکا ۸۲ سنت یا ۱.۳ درصد سقوط کرد و به ۶۴.۲۴ دلار در هر بشکه رسید.

نفت سقوط کرد

این کم کردن بدنبال کم کردن حدود سه درصدی بهای معاملات نفت در روز جمعه به علت نگرانی ها نسبت به رشد تولید و اختلاف تجاری میان آمریکا و چین صورت گرفت.

به گفته استفن اینس، مدیر معاملات منطقه آسیا اقیانوسیه در شرکت OANDA، قیمت نفت بعد از اینکه روسیه و عربستان تایید کردند آماده زیاد کردن تولید هستند، ریزش کرد. اکثر ناظران صنعت نفت انتظار دارند در نشست وین، با زیاد کردن تولید توافق شود.

بهای معاملات نفت روز دوشنبه در پی انتظارات جهت زیاد کردن تولید اوپک و متحدانش و شدت یافتن تنش‌های تجاری میان پکن و واشنگتن، کم کردن یافت.

بر اساس گزارش رویترز، اوپک به همراه گروهی از تولیدکنندگان خارج از این شرکت مشمول بر روسیه با نشانه تقویت قیمتها و از بین بردن مازاد عرضه، از ابتدای سال ۲۰۱۷ توافق محدودیت عرضه را به اجرا گذاشته اند. این تولیدکنندگان قرار است ۲۲ ژوئن در وین دیدار کنند و سیاست تولید نفت را مورد بازبینی قرار دهند.

اما مسئله دیگری که بر بازارها سایه افکنده هست، ترساندن چین جهت وضع تعرفه جهت واردات نفت آمریکا در تصویر العمل به تصمیم واشنگتن جهت تحریم های وارداتی تازه علیه پکن هست. تحلیلگران می گویند این اقدام ممکن است بن بست تجاری حادی میان دو اقتصاد بزرگ دنیا ایجاد کند.

نفت سقوط کرد

واژه های کلیدی: توافق | روسیه | آمریکا | واشنگتن | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog